Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » FONTOS! Széttört a szemüvegem? .

FONTOS! Széttört a szemüvegem? .

Figyelt kérdés

Itt egy link ahol eltört : [link]

(nem ilyen a keretem) új keretet kell vennem,vagy ha beviszem megtudják csinálni? fontos


2010. máj. 23. 20:02
 1/10 anonim válasza:
63%
a linkben tört el?
2010. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ott tört el, nem tudták megcsinálni. :(
2010. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pillanatragasztóval próbáld megragasztani.
2010. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer eltört, és egy idős órás csinálta meg Siófokon. Ha jól emlékszem, ezüst ötvözettel forrasztotta. Ennek már kb. 20 éve. Próbálkozhatsz ötvösnél is, talán van remény.
2010. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha új szemüveget készíttetsz.
2010. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyanilyen vagy kisebb keretbe talán bele tudják rakni, ha üveg lencséd van, ha műanyag, akkor nagyon valószínű, hogy új keret, új lencse
2010. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de a lencsének semmi baja,na vagyis akkor a kép me, teéjesen jo,mert ami összetartja az "jttle" az egyikoldalt
2010. máj. 24. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:

A Harry Potterben erre működött a "Reparo" varázsige, esetleg azzal próbálkozhatsz :)

Egyébként keress nagyon erős ragasztót, bár sajnos kicsi nagyon a felület, így nincs sok esély rá, hogy meg lehet csinálni :( max tényleg ötvössel.

2010. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

én 3 éves korom óta szemüveges vagyok,és azóta nem volt olyan szemüvegem,ami kibírta volna törés nélkül.Én egyszerűen elvittem az optikába,és megforrasztották,általában aznap,rosszabb esetben másnap kész lett.Csak egy kis ezüstszínű folt látszott utána.Gondolhatod,ezek után nem választottam pl. piros keretet:)Viszont jártam már úgy is,hogy alul keret nélküli szemüvegem volt,damilszál tartotta a helyén,ami hirtelen elszakadt.Na azt sajnos nem tudták megcsinálni,új szemüveget kellett csinálni,mert a lencse nem illett bele semmilyen másik keretbe.Pedig sajnos elég speciális lencsére van szükségem,és nem volt olcsó mulatság...:(

Remélem te jobban jössz ki belőle!:)

2010. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne ragasztózgasd vagy forrasztgasd, hanem csináltasd meg, nekem is eltört egyszer a szemüvegem pont ott(vagyishogy már kétszer), pont azért nem tudták megforrasztani ezüsttel, mert nem tapadt már rá, mivel piszkáltam, másodjára simán megcsinálták :)
2010. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!