Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most ezek szerint nincs baj a...

Most ezek szerint nincs baj a szememmel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sajnos sokat szoktam xboxozni és észrevettem hogy utána szokott fájni a szemem, illetve már egy hónapja olyan mintha fókuszproblémáim lennének.

Távolra,közelre úgy látok mint a sas.


Tegnap voltam szemészeten ott megvizsgálták egy műszerrel amibe bele kellet néznem, és ott azt mondták hogy nics semmi baj a szememmel.

Azzal a kézi műszerrel láthatják azt is hogy ha az embernek rossz a fokusz képessége?

Mert ha igen akkor megnyugodtam.

Szüleim azt mondták biztos elfáradt a szemem a sok xbox-tol.

( 19/f )


Szerintetek mi lehet ? :)



2017. júl. 23. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A szüleidnek lehet igaza. Ha a szemész nem látott semmit, akkor nincs semmi baja a szemednek.

Ellenben ha sokat fárasztod a szemed, márpedig ezt teszed, akkor természetes, hogy a szervezet fájdalommal "hívja fel a figyelmet" a dolgokra. Tehát ne xboxozz annyit.:)

2017. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A látás nem csak a szemen múlik, hanem az agyon is. Ha az agy fáradt vagy bármi gond van vele, az kihathat a látásra is.
2017. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm szépen a válaszotokat!!! :)

Egyébként nagyon érdekes hogy hogyan tudja ezeket megállapítani egy ki egyszerűnek tűnő eszköz :)

2017. júl. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!