Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi legyen a kontaklencsével?

Mi legyen a kontaklencsével?

Figyelt kérdés
A vision expressbe azt mondták hogy 16 éves kortól ajánlott a színes kontaklencse. Én még csak 15 vagyok, de a következő a helyzet: cosplayhez kéne, és akinek be szeretnék öltözni annak eléggé hansúlyos a szeme, és többször emlegetik is a sorozatban. Tehát nem szeretném folyamatosan hordani, csak erre a két alkalomra kéne.(másnapra mondjuk nem olyan fontos) Az ajánlott mit jelent náluk? Azt hogy nem, vagy azt, hogy veszélyes? Kockázatos lenne-e?
2010. máj. 21. 16:01
 1/5 Réti bubuzér ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy kb 16 éves kortól nem változik a szeme az embernek. Mármint a dioptria. Ha dioptria nélküli lencsét veszel, akkor szerintem semmi akadálya. Ja, és a Vision Expresst kerüld el messze, tróger egy banda.
2010. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs baj a vision expresszel. annyit jelent, hoyg mindennapos használatra nem való. ha cska 2-3 párt veszel, akkor semmi nem történik...
2010. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
wáááh köszönöm. :3 Lehetek türkiz szemű Hitsu :D
2010. máj. 21. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz a kontaktlencsétől, de inkább Ofotértbe menj legközelebb...
2010. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. máj. 22. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!