Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemcseppet vegyek?...

Milyen szemcseppet vegyek? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy napközben sokszor vörös eres a szemfehérjém... nem rossz a látásom... viszont sokszor fáradtnak érzem a szemem.

Létezik ilyen szemcsepp ami elmulasztja a vörösséget?


2010. máj. 11. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A Visine nagyon hatásos, de állítólag nem túl egészséges a szemnek. Én Tears Naturale II-t használok, mert nekem is sokszor piros és száraz a szemem. Gyógyszertárban kapható.
2010. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

visine classic

és gyógyszertáűrban árulják

2010. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, de miért nem egészséges,mi baja lesz tőle?
2010. máj. 11. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Artelac nagyon kicsi a vegyitartalma.
2010. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

miért nem egészséges,mi baja lesz tőle


Nem mindenki szeme érzékeny egyformán az adott cseppre. Az Artelac- ban kevés anyag van.

2010. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem, és mellesleg a magas vérnyomás jele lehet a vörös, bevérzett szem ? ..

Alapból nem magas a vérnyomásom, viszont szerintem gyorsan megnő,mert van olyan, hogy hirtelen vörös lesz a fejem, melegem van stb...

tudom ezt nem itt kéne megkérdezni, de létezik valami vérnyomás kiegyenlítő gyógyszer vagy hasonló ?

2010. máj. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!