Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha barna színű a szemem,...

Ha barna színű a szemem, átalakulhat kékszínűvé?

Figyelt kérdés
nekem barna színű a szemem , apámnak kék, és anyukámnak is barna. viszont nemrég fedeztem fel , hogy a szemem szélén kék vonalak vannak , ami nagyon tetszik , de nemlehet észre venni , csak akkor ha nagyon joban megnézem . mitőrténhet vele? átváltozik a szemszínem ? vagy csak ez átmnet? úgy örülnék hogy ha kék szemem lehetne :) mindig is kék szemről álmodoztam :D ..
2010. máj. 8. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kék kontaklencsével!
2010. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom hogy ez lehetséges-e, de nekem eddig fullbarna volt a szemem, most meg egyre jobban barnul, és eddig barna volt a hajam, most meg egyre jobban okkersárgásodik :S

Jézus...

2010. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kék szemet akarsz azt már csak kontaktlencsével tudod elérni, mert a barna szemed nem fog bekékülni. Az meg normális hogy több szín is van benne, lehet ha jobban megnézed minden színből találsz egy kicsit.
2010. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:'( ... lila :D
2010. máj. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!