Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Biztosan szürkehályog ilyen...

Biztosan szürkehályog ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
Munkaalkalmasság miatt szemészeten voltam. A doktor úr megvizsgált, közben bőszen beszélgetett az asszisztenssel (persze azért mondta hogy figyel ám ő). A lényeg, a végén azt mondta, minden rendben van. Sosem voltam szemüveges és más problémám sem volt a szememmel, tökéletes a látásom. Erre otthon látom, hogy ráírta a papírra, hogy Gyermek- és ifjúkori, praesenilis szürkehályog és hogy incip. kérgi homály. Nem értem... Ha szürkehályogom van, hogyhogy nincs tünet? Miért nem mondta az orvos és miért mondta hogy minden rendben? Így most vajon kontrollokra kellene járnom bizonyos időközönként? 32 éves vagyok.
2017. febr. 9. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj vissza a szakrendelőbe ezzel a papírral és vizsgáltasd meg magad.
2017. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jól érzem ugye, hogy nem normális azt mondani hogy minden rendben, közben meg kezdődő szürkehályog van?
2017. febr. 9. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez még hosszú éveket jelent, mire kialakul a hályog. Most még nem csinálnak vele semmit. Csak akkor, ha már zavar a látásban.
2017. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul a rendőrséghez felvételiztem, félek, hogy az egészségügyi alkalmassági alkalmatlan leszek emiatt.
2017. febr. 9. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok c vitamint, a felvételin meg ne mondd, lehet észre se veszik
2017. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!