Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lencsét kicseréltetni ambuláns...

Lencsét kicseréltetni ambuláns lap nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Voltam szemészeten felírták a szemüveget, de most ahogy nézem a jobb lencse gyenge lett. Eddig a jobb -1.5-ös volt, most pedig 0,75. Az előzőt ha felteszem, akkor jobban látok vele. Az kérdésem, hogy visszavihetem-e a szemüveget, ahol csináltattam és kérhetek bele erősebb lencsét ambuláns lap nélkül?
2010. máj. 4. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Én azt hiszem nem, mert az alapján csinálják a lencsét, ahogy az optomertrista vagy szemorvos belőtte. Max. visszamehetsz a szemészetre elmondani, hogy ezzel a 0.75-tel nem látsz jól, nézzék meg újra.

2010. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont igy jártam hogy a balra + 5 ös hejett - 1 et irt a jobb - 1 5 ös az talán jó de igy hogy a ball nem jó igy abban sem vagyok tisztába. Nekem aszt mondták vitt kerettel nem foglalkoznak meg egyépként sem teszik bele ilyen erösset ebbe. Szoval pénz hijján pár honapig évig szemüveg nélkül maradok, márha akkor még kelleni fog mert igy is alig látok már.
2010. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen kicserélik, nem mindenhol, de igen én egy hete cseréltettem ki nem akadékoskodtak csak saját felelöségre lemásolták a régit
2010. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!