Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lencsével lehet egy kicsit...

Lencsével lehet egy kicsit aludni? Ha igen kb. mennyi ez a kicsi?

Figyelt kérdés
tom h ha alszunk->nem pislogunk,nem termelődik annyi könny és ezért kiszárad...de...?
2010. máj. 4. 12:24
 1/3 issti ***** válasza:

Én néha aludtam fél órácskát olyan lencsével ami nem erre való, és csak néha volt nehéz utána kivenni. Csepegtettem rá, megmozgattam és sikerült.

De érdemes kipróbálni az egy hónapos éjjel-nappalinak mondott lencsét. Abban néha lehet szunyókálni egy kicsit, mert sokkal nehezebben szárad ki.

DE!! állandó több hetes viseletre NEM ALKALMAS, bármit is írnak a reklámjában, senki nem higgye el a szeme érdekében!

2010. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ok

értem és köszi

2010. máj. 5. 15:37
 3/3 anonim válasza:
én másfél-két órát aludtam (buszúton :P) sima havi lencsében, és csak kicsit elcsúszott az egyik. De szerintem ez lehet a végső határ :P
2010. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!