Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől jött ki szem árpám?...

Mitől jött ki szem árpám? Vagy lehet nem is árpa nem tudom.

Figyelt kérdés

Reggel mindig pirosabb, dagadtabb, az alsó szemhéjam, estére viszont egészen helyre jön, az elején (tegnap előtt kezdődött) csak fájt, ha megnyomtam, utána este meg reggel bedagadt piros volt, délutánra megint jó volt, de tegnap este, meg ma reggel kicsit dagadtabb volt, meg pirosabb újra, most pedig már alig látszik. Kicsit viszket is, de nem annyira.

Félek, reggel megint bedagad, nem sokára, pedig megyek forgalmi vizsgára(ami reggel van szóval nem lenne jó egy puklival a szememen menni...) Mikorra múlhat el? Pár nap még?

A körzetihez lementem, de csak egy vény nélküli kenőcs nevet mondott.

Na mi lehet ez???


2010. ápr. 27. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a legfontosabb mitől lehet ez? főleg nekem életemben nem volt. Tudom, hogy vannak akiknek havi/évi rendszerességgel jön ki, de nekem kisebb koromban sem volt soha.Lehet ez allergia(am allergiás sem vagyok semmire.)Semmi olyat nem csináltam most, mint máskor..szval nem értem miért pont most jött ki.Biztosan van vmi kiváltó oka nem? 17/l
2010. ápr. 27. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig lehetséges,hogy árpa. Főzz kamillateát és borogasd azzal,elmúlaszja a gyulladást. Pár nap és rendbejön. Ja és a krém se lenne hülyeség,de a gyógyszertárban biztos tudnak ajánlani valamit!
2010. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy véletlenül "koszos" kézzel hozzáértél a szemedhez. Amúgy ha sűrűn visszatér,akkor lehet hogy magas a vércukorszinted.
2010. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
allergia. lehet menni canestenért
2010. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja bocs Irgamid, vagy Sulfoptim kenőcs kell rá
2010. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért gondoltam, hogy nem allergia, mert csak az eggyik szememen van. a másiknak semmi baja. És koszos kézzel sem nyúltam hozzá, mert sajna elég sokat nyúlkálok a szemembe, szoktam néha dörzsölni, de 17 év alatt nem volt ilyen probléma, szval ez kizárva:D köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. ápr. 27. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én 21 éves vagyok, de rutin vizsgálaton, mint sulin kívül egyáltalán nem voltam szemésznél, de vagy 2 hónapja nagyon fájt a szemem szúrt stb oké nem árpa volt, de ilyet ne mondj, h neked még ilyen bajod nem volt és most miért van, mert nekem is lett egy enyhe kötőhártya gyulladásom!
2010. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!