Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érdemes meglévő szemüvegkeretb...

Érdemes meglévő szemüvegkeretbe új lencsét rakatni?

Figyelt kérdés
Tavaly csináltattam szemüveget, sajnos a látásom azóta romlott, így mindenképpen újat kell csináltatnom. De nem látom értemét annak, hogy a kifogástalan keretet lecseréljem. Egyáltalán bevállalják az optikusok?
2016. aug. 10. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell vinni és megnézik. Nem látom okát, miért ne mehetne belőle ugyanúgy kezelt lencse, mint a mostani. Kérdés, mennyit romlott a szemed, de különösen ha ugyanoda viszed, ahol csináltattad tavaly, akkor nem lehet gond.
2016. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is így volt. Méretet vesznek a meglévő keretről és olyanra készítik a lencsét. Amit aztán az üzletben beletesznek a keretbe.
2016. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Volt olyan keretem amiben kétszer is cseréltettem lencsét, ilyenkor az orrnyeregre űlő papucsukat is érdemes lecseréltetni.
2016. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt hogy a Rossmanban vásárolt olvasoszemuveget vittem be hogy abba tetessem bele a megfelelő lencsét. Annyi hogy hozott keretert nem vállalnak felelősséget. (legalábbis ahol én eddig voltam)
2016. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem 0,5 dioptriánál nem lehet több a romlás mértéke. de már tervezem hogy elmegyek szemészetre megnézetni. A Vision Expressben csináltattam 1 éve, ugyan ott szándékozom most is megcsináltatni.
2016. szept. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!