Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kiskoromban (7 éve) kaptam...

Kiskoromban (7 éve) kaptam meg a számítógépet és amiatt romlott el a szemem, ezt meglehet javítani szemtornával?

Figyelt kérdés
Amikor megkaptam a gépet -1,75-ös szemüveget kaptam, 2 év múlva -3,5-re romlott, most jelenleg -2,75-re javult mindenféle torna nélkül. Ki lehet ebből szemtornával hozni 0-ás szemet? Ha jól tudom az én esetemben az izmok mentek tönkre és azokat kellene rendbe tenni. Egy pontra néztem (monitor) valószínűleg ez volt a baj. Már van jó TFT monitorom, meg jó szemüvegem, de nem akarom hordani a szemüveget. Őszintén bevallom, én nem takargatom, hiúságból akarom letenni. Tökéletes látás szemüveg nélkül könyvet vettem meg, 1 napja használom, remélem be fog válni. A kontaktlencsét próbáltam, nem az én műfajom :'(
2010. ápr. 16. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán..


De amíg nem próbálod nem derül ki..



Készíts egy leolvasó táblát, és tedd ki a falra aztán húzz egy vonalat vhol a szobában ami mögúl mindennap megpróbálod leolvasni, és vezess vmi statisztikát hogy haladtál e a dologgal előre..


közben meg csináld a szemtornát naponta 2x fél órát..(reggel - este)


Sztem egy hónap alatt ki fog derülni..

2010. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na? használt valamit? Egyáltalán csináltad? Ha igen írd már meg (Y)
2011. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!