Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Huzamosan lehet napi kontaktle...

Huzamosan lehet napi kontaktlencsét használni?

Figyelt kérdés

Most néztem, hogy a legjobb napi kontaktlencsének is csak az ötöde a légáteresztő képessége, mint a havimnak, pedig érdekelne a dolog. Viszont kicsit félek, hogy ha minden nap hordanám, balul ütne ki a dolog.. egyátalán javallott a napi lencse mindennapos használatra?

Nem hiányzanak az új erek meg a látásromlás az oxigénhiány miatt, de sokkal jobb lenne naponta újat felvenni, mert nem mindig tudom tisztán tartani a havit..


2010. ápr. 15. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A napi lencse azt jelenti, hogy reggel beteszed, este kiveszed és kidobod. Kicsit zavaros az írásod! A napi lencsét nem lehet hónapokig használni. Azért napi, mert egy napig lehet! Természetesen ha minden nap újat használsz, akkor lehet hosszú távon így. Bár nekem havim van, de egy ismerősöm napit használ, mert szerinte sokkal praktikusabb, nem kell folyadékot venni hozzá!

Viszont sokkal drágább is, én így maradtam a havinál.

Ha meg itthon vagyok, akkor legtöbbször szemüvegben vagyok.

2010. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napi nem is éri meg ha minden nap használod. Kb árban is duplájába kerülne. Nem hiszem el hogy nem tudod tisztán tartani a havit. Nap végén megtisztítani 1 percig se tart. Nem értem mi a gondod vele.
2010. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!