Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baj? Nagyon megijed...

Mi lehet a baj? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
Ma történt órán, hogy azt vettem észre, hogy úgy látom a kivetítőn a betűket és a lapomon az írásokat, mintha azelőtt világítottak volna a szemembe erős fénynel és nem tértem magamhoz. Ez az állapot kb egy félóráig állt fent szinte kiesett a bal szemem oldalsó látótere. Aztán 40 perce rendbe jött, majd óravégén megint 15 percre előjött, akkor bal oldali oldalsó látóterem szinte teljesen kiesett. A barátnőm ott ült mellettem ő mondta, hogy neki két éve jelentkezett, idegi alapú és Xanaxot szed rá:SÓra végén jobb oldalon fájni kezdett a nyakszirti agylebenyem, ami azt hiszem a bal szem "szabályozója". Most akkor mi van idegi, vagy szemprobléma? Mostanában voltak rémes testi-lelki élményeim. :( Bocs, hogy ideírtam, de máshol nem válaszoltak rá.
2010. ápr. 15. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem szégyenled írd le milyen testi lelki élményeid voltak
2010. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress meg vele egy orvost, mi így nem tudunk segíteni
2010. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért tudom, hogy normális emberek is tévednek ide:) és nem hiszem, hogy csak ilyen bunkók látogatják ezt a témakört akik ilyeneket tanácsolnak majd, hogy kössem fel magam:)
2010. ápr. 15. 21:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyetemi szeminárium volt másfél óra...és rohadtul nem voltam beb@szva, de köszönöm szépen!
2010. ápr. 15. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
de honnan tudod, h a nyakszirti agylebenyed fájt?
2010. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért mert ott éreztem a fájdalmat a tarkóm jobb oldalán!A szemfájdalmaim általában oda sugárzanak!
2010. ápr. 15. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

szia:)

lehet h nincs semmi baj, de érdemes lenne elmenned orvoshoz, legalább megnyugodsz te is, hogy nincs semmi baj:)

2010. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!