Ez mitől lehet? Vagy mindenkinél ilyen?
Figyelt kérdés
Ha kinézek az ablakon pl. vagy akármi és sokáig nézek egy pontot, akkor olyan mintha szitálna az eső. Teljesen megőrülök már tőle? Ez természetes dolog és csak azért nem tűnik fel az emberek többségének? Én pedig csak azért látom, mert megijeszt és 0-24-ben erre koncentrálok? Világosabb tárgyakon meg néha ilyen elúszó dolgot látok. Ha pedig erős fény világít a szemembe akkor pedig néha olyan mintha úszkálna mindenféle dolog ki-be. Egy-két haverom mondta, hogy náluk is így van, de nem tudok nem félni tőle. Hozzáteszem hipochonder vagyok. :D De kérem mindenre válaszoljon már aki tud, mert tényleg megrémülök már tőle. Előre is köszönöm. 23 éves vagyok.2016. júl. 4. 16:22
1/9 anonim válasza:
A vérnyomásoddal minden rendben van ?
2/9 anonim válasza:
Ez teljesen természetes. :)
Persze nem minden embernél van,például amikor anyukámat erről kérdeztem nem értette miről beszélek.Viszont egyik rokonom meg azt mondta,hogy neki is van ilyene,és amikor elment orvoshoz,azt mondta neki,hogy ez normális,ne ilyedjen meg.
3/9 A kérdező kommentje:
Igen. Haveromnak mondom nézd már a fákat, olyan mintha esne az eső, pedig nem is. Mondja, hogy ja, mintha szitálna az eső. És más is mondta már. Csak az a baj, hogy már mindent bebeszélek magamnak és már nem tudom eldönteni most jó-e vagy nem jó, normális-e vagy nem. Pl. nálad ha most felnézel az égre és nézed sokáig, akkor mit látsz? Rémlik nekem hogy régen is volt ilyen, tehát ebből azt feltételezném ,hogy nincs gond, de egyszerűen a nap minden percében ez jár a fejemben.
2016. júl. 4. 16:35
4/9 anonim válasza:
Hát barátom ha ez neked 23 évesen normális akkor csak nézegesd . Egészséges, normális ember nem " hallucinál " .
5/9 anonim válasza:
Normális, nem halucinálás. Én is így látok, ha sokáig nézek valamit. De van olyan is, hogy ha közelre nézek, akkor van, hogy nem tudok egyből fókuszálni, ilyenkor távolra nézek és vissza nézek és akkor jó. Meg ha közelről nézek valamit sokáig, akkor egy idő után kettőt látok belőle, de ha letakarom az egyik szemem, akkor újra egyet látok belőle.
6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 5. 13:03
7/9 anonim válasza:
8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem igazán, legalábbis nem tapasztalom olyannak mint a videóban. Meg nem si mindig látom. Meg régen is láttam már ilyet mikor az égre néztem. Felteszem azért van ez most, mert folyamat ezen rágódok, de pl ha nem figyelek oda, akkor soha nem is látok ilyet. Meg már több ismerősöm is mondta, hogy olyan nekik is, csak gondolom ők nem is foglalkoznak ezzel. De én nekem már fogalmam sincs.... Nem tudod, létezik ez ellen valami?
2016. júl. 6. 17:24
9/9 anonim válasza:
Nekem olyan is van, hogy ha a nap fénye rásüt a szememre, akkor a szempillám helyett a szivárvány színeit látom és ahogy mozgatom a szemem, úgy változi, fel le megy az is a szememmel együtt. Halál komoly és nem drogozok! :D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!