Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen műkönnyet ajánlotok?

Milyen műkönnyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tears Naturale-t használtam de nem segít,ma meglehetősen száraz volt a szemem,6× csepegtettem a nap folyamán 2-t(vagyis összesen 4-et egy alkalommal) de még mindig száraz a szemem:(:(:(:(

Valami ötlet:S:S?


köszönöööm.


2010. ápr. 7. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
pucolj hagymát:)
2010. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

már próbáltam de ezek csak ideiglenes megoldások.1 óránál tovább nem tart.

Na most elmegyek,holnap visszajövök,a gép előtt töltött időt is akarom csökkenteni mert emiatt is van.

Remélem holnapra sok válasz érkezik.

Visine műkönny tapasztalatok?

2010. ápr. 7. 19:36
 4/5 issti ***** válasza:
78%
A szemszárazság okát kéne kideríteni, mert egyik műkönny sem képes órákig pótolni ha ennyire lecsökkent a könnytermelés. A Tears Naturale II egy elég híg csepp, mint a Humalac A,B. Próbáld meg a Genteal-t, vagy a Systane-t. Ezek sűrűbbek, és több hatóanyag van bennük.
2010. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 issti ***** válasza:
67%
A Visine-t szerintem ne használd, mert irritálja a szemet, és így provokálja ki a könnytermelést, de ez csak rövid ideig segít, és utána rosszabb is lehet. Szemorvosok többsége nagyon nem ajánlja!
2010. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!