Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet az oka? Segítség!

Mi lehet az oka? Segítség!

Figyelt kérdés

Nem viselek szemüveget, látásommal eddig nem volt gond. Kb 3 hónapja viszont a látásom romlott. Közelre tökéletesen látok. Viszont távolra homályosan, de 20-30 másodpercen belül kiélesedik a kép. (távolra csak akkor látok homályosan, ha előtte közeli dolgokat- könyv, laptop stb- figyelek).

Az én tippem az, hogy fárad a szemem. Ebből szemüveg lesz?:-s


2010. ápr. 6. 23:21
 1/3 anonim válasza:

igen ebből szemüveg lesz :)

nekem is igy kezdődött...

ha közelre látsz rosszul akkorplussz os szemüveg kell ha meg távolra nem akkor meg negativ kell...

szerintem menj el a szemészetre vagy egy optikushoz!

sok sikert!

2010. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem vészes akkor csináld a szemtornát, sokat segíthet... és talán nem kell szemüveg sem.
2010. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
első szemüveg előtt MINDENKÉPP SZEMTORNA! Különben ha elkezded hordani, és majd le akarod tenni, nehezebb lesz. Ajánlom neked Vén Pétert, www.szemtorna.hu :)
2010. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!