Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak a szememmel,...

Mit csináljak a szememmel, hogy ne fáradjon el extra gyorsan?

Figyelt kérdés
Nos már nem most kezdődött. 10 perc olvasás is elég, és elfáradnak a szemeim. Fájnak, fejem első részével együtt, homályos látás kíséri. Voltam szemésznél, elmeséltem a problémámat. 0,5+-os mindkét szemem. Erre szemüveget javasolt, de az csak 2 hét múlva lesz meg. Nem gondoltam volna, hogy ilyen kis eltérés ennyire "lefáraszt" engem. Hogy tudnám magam kicsit felüdíteni? Tanulnom kellene, de nem nagyon megy így. Kávé, zöld tea, fekete tea, maté tea, ginseng, hideg víz. Ezeket mind próbáltam. Hatástalanok. Valami tanács, hogy hogy tudnák ezen javítani, még nem lesz meg a szemüveg? Eddig úgy csináltam, hogy tanultam,majd mikor már "kész" voltam, akkor ledőltem egy órára, és frissen keltem, de nem tehetem meg, hogy mindig csak ledőlök. Valami módszert tudtok javasolni? Köszönöm
2016. márc. 31. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy bemész a Tecsóba vagy a Sparba és veszel 1000 Ft-ért egy +0,5-ös olvasószemüveget. Arra a 2 hétre kiváló lesz.
2016. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!