Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek ha napozok, akkor...

Szerintetek ha napozok, akkor hamarabb múlnak el a foltok, vagy azzal inkább csak rontok a helyzeten?

Figyelt kérdés
Úgy 1 hete múlt el a bárányhimlőm. Ne is kérdezzétek hogy kaphattam el felnőtt fejjel. :S Egy ismerősömnek is felnőtt korában jött ki, de neki kb. fél évbe telt, míg elmúltak a foltok a testéről. Én viszont örülnék, ha bikiniszezonra helyrejönne a bőröm...
2010. ápr. 4. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A napozás és a szolárium is rossz a sebeknek, hegeknek, pattanásoknak, és ehhez hasonló dolgoknak. Tudom elterjed hogy "leszárítja, hamarabb múlik tőle", de el ne hidd, pont hogy lassabban múlik. Esetleg szaunázhatnál, meg bőrradír. Ezek jót tesznek.
2010. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem pattanásra orvos ajánlotta a napozást, 3nap mulva sima,barna és pattanásmélküli, normál azaz nem fénylő arcom volt.


Viszont a hegeknek árthat. Várj még a szolival,meg a napozással...szerintem.

2010. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!