Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet-e folyékony szappant...

Lehet-e folyékony szappant használni szemüvegtisztításra?

Figyelt kérdés
Pár helyen azt olvastam, mivel enyhén lúgos leoldhatja róla a különböző rétegeket. De a szemüveg mellé az optikában kaptam egy pappírt amin az áll hogy langyos folyékony szappanos vízzel tisztítsam. Ha csak sima langyos vízzel leöblítem az nem viszi le a port és szárazra törlésnél karcolódhat. Esetleg valaki tud egy jó módszert szemüveg tisztítására?

2016. febr. 15. 18:10
 1/6 anonim válasza:
Igen lehet szappannal is
2016. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor szemüveges voltam akkor mosóport oldottam fel rajta és körömkefével a réseiből is kimostam az izzadtságot. Majd tiszta vízzel lemostam a mosószeres vizet. Utána tiszta zsebkendővel meg tudtam úgy törölni hogy ne legyen csíkos mert nem volt rajta izzadság, mármint az orrhoz közeli részen. Persze biztosan van praktikusabb módszer is, de én nem szoktam pluszban speciális eszközöket vásárolni.
2016. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

#2

Mosópor xd

Jóhogynem hypó

2016. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

itt olvastam hogy a folyékony szappan ártalmas,

a mosogatószer szerintem erősebb vegyszer mint a szappan, nem értek hozzá.

De köszönöm a válaszaitokat.

2016. febr. 15. 18:31
 5/6 A kérdező kommentje:
* mosóport akartam írni
2016. febr. 15. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem gyenge az a szemüveg hogy a folyékony szappan megoldjon rajta bármit is (Vagy ha igen akkor ott nagyon nagy baj van....)
2016. febr. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!