Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Honnan tudom hogy a kontaktlen...

Honnan tudom hogy a kontaktlencse kifordítva van e vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy szúr, nem bírod nyitva tartani a szemed vagy nem látsz vele. De ha kifordítva tennéd be, azt azonnal tudnád.
2010. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
így van!de berakás előtt nézd meg a szélét...ha kifelé áll akkor valószínű kifordult,ha olyan mint egy kis tál akkor jó :D
2010. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
[link] Itt találsz leírást.
2010. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eléggé szúr olyankor, nagyon rossz pislogáskor. Szerintem észre fogod venni. Amúgy meg ha ráteszed az ujjbegyedre, akkor észreveheted, hogy nem egészen gömb alakú, hanem jobban "ráül" az ujjadra.
2010. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A peremét kell figyelni: ha nem szabályosan homorú, hanem van benne egy "törés" akkor tuti ill. amit írtak: hogy szúr és stb.
2010. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igy van akkor ki se tudod nyitni szinte a szemed annyira rossz( tapasztalat). akkor vedd ki és fordítsd meg.

akkor jó ha normális gömb alakja van és nem egy tányér formájú.

2010. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem úgy mondták hogyha kistál alakú, akkor jó, ha tányér alakú, akkor nem :)
2010. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha "friss" a lencse 1-2 napos akár simán elhordom kifordítva is én nem veszem észre de ha már van 2 hetes akkor tényleg eléggé tud szúrni...
2010. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a lencsét mindig úgy rakom be hogy úgy néz ki mint egy leveses tányér. Nem szabályos homorú. Nekem azt mondták hogy ha úgy rakom be az nem jó. Most utána néztem és a képeken mindegyiknél fordítva rakták be. Most akkor melyik jó????
2012. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én se tudom eldönteni,tegnap raktam be először és rosszul:/ szúrt egy kicsit,és nagyon rossz volt nyitva tartani a szemem. szerencsére kijött szinte egyből:D
2013. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!