Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan vegyem rá őket erre?

Hogyan vegyem rá őket erre?

Figyelt kérdés
Többször voltunk régebben szemésznél , mert távolra rosszul látok.mindig mondták hogy gyenge szemüveg iskolába lehet hogy kellene ! És ugy érzem most 12-13 évesen ,,hogy tényleg eléggé megkönnyítené a dolgom a szemüveg az iskolában ! De azért az nem kis pénz , és azért olyat szeretnék ami téneg jól is áll . Hogyan vegyem rá a szüleim , hogy menyjünk el szemészre , ott felirják hányas szemüveg kell , éy megcsináltatni igy suliba ? Mert eléggé kéne ! Köszi előre is !

2015. nov. 17. 18:44
 1/6 szamo77db ***** válasza:
Milyen szülők azok, akiknek a gyerekük egy gyógyászati célú szemüvegért könyörögni kénytelen? Bárcsak az én gyerekem lennél! Nekem csak 1x kellene elmondanod a problémádat.
2015. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm , de igazábol nagyon nem mondtam nekik , de eléggé kéne , de arra fognak hivatkozni hogy az sok pénz..
2015. nov. 17. 19:28
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Azért azt meg kellene érteniük, hogy az egészség - így szemünk egészsége is - pénzben nem mérhető. Ha egyre romlik a látásod, az a tanulásban is zavarhat. Meg is őrülnék, ha meresztgetni kellene a szemem itt, a monitor előtt például.
2015. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megoldődott az ügy , lesz szemüveg , köszönöm a válaszokat !
2015. nov. 17. 21:06
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Akkor minden rendben! Viseld egészséggel!
2015. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2015. nov. 18. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!