Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ilyenkor visszatehetem még a...

Ilyenkor visszatehetem még a lencsét?

Figyelt kérdés
Kiesett a szememből a lencse a földre, egyből felvettem és lencsefolyadékba tettem. Vissza szabad még tenni vagy vegyek másikat?(előtte a macskával játszottam)

2015. nov. 7. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a lencsefolyadék fertőtlenít, ezért ha tiszta folyadékba teszed és alaposan letisztítod, akkor nem lehet gond. De ha nagyon nem bízol benne vegyél másikat.
2015. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Alapos tisztitás alatt mit értessz? Két ujjammkozött kissé megdörzsölöm egy kis lencsefolyadékkal?
2015. nov. 7. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor lepottyant már véletlenül, csapba, földre. Mindig jól átmosom ilyenkor folyadékkal mindkét oldalát, kicsit meg is dörzsölöm finoman az ujjbegyemmel és úgy teszem be. Semmi gond!
2015. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az egyik tenyerembe teszem, öntök rá folyadékot, és megdörzsölöm ujjbeggyel. Majd ezután mindkét oldalát még külön leöblítem folyadékkal.
2015. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóvala akkor nem gond. Akkor a lényeg mostmár mégiscsak az lenne hogy előtte a macskával játszottam, szóval azzal nem kerülhetett rá valami olyan szennyeződés vagy baktérium ami bajt okozhat?
2015. nov. 7. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolom jól ápolt a cica, nem egy kóbor macska. Az otthoni baktériumokhoz, meg a cicához is hozzászokott már az szervezeted, nem lesz semmi baj.
2015. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm :)
2015. nov. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!