Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi van szememen? (KÉP)

Mi van szememen? (KÉP)

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy egyszer már kijött ez az izé a szememen pár hónapja és elmentem szemészetre és ott azt mondták, hogy ez ciszta és nem veszélyes és műtéttel el lehet távolítani ha nagyon zavar, de mondtam, hogy nem szeretnék műtétek így felírt egy szemcseppet, amit használtam pár napig és elmúlt. Valaki tudja, hogy mi ez a szememen mert nem hiszem, hogy ciszta amit a doki mondott mert elég fura volt és ilyeneket mondott, hogy annyira nem ásta bele magát a szakmába így nem tudja, hogy pontosan mi ez. A lényeg, hogy elmúlt. Erre ma érzem, hogy megint van valami a szememen. Olyan érzés mintha egy bogár lenne benne folyamatosan és az anyaga olyan mint a csipáé.. Mondták, hogy ha már egyszer kialakul akkor nagyobb az esélye, hogy többször is kialakulhat. A műtétet elszeretném kerülni, de sajnos a szemcsepp nevét már elfelejtettem. Esetleg tudtok ajánlani szemcseppet ami nem vényköteles? Egyébként kontaktlencsés vagyok. képek: [link]


[link]


2015. jún. 8. 19:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!