Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét szeretnék a...

Kontaktlencsét szeretnék a neten találtam is jót de nem volt még sose kell hozzá valami folyadék tartó ilyesmi? és mindenképpen el kell mennem orvoshoz előtte?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen menj el orvoshoz, azzal a szerveddel jatszol amivel latsz...nem lehet valami sok sutnivalod ha csak ugy rendelgetni akarsz mindenfele eszkozt a szemedre.
2015. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak ilyen színes divat lencsére gondoltam,
2015. máj. 25. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A színes lencsénél is kell betanítás és tudni kell milyen a szemed görbülete. Mert olyan lencse kell rá. Nem mind jó a szemedre. És persze kell tok meg folyadék hozzá.
2015. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felesleges drága divatlencsével próbálkozni elsőre, hiszen lehet, hogy be sem tudod helyezni, és így kidobnál 5000 forintot az ablakon. Vegyél olcsón néhány pár napi lencsét, ami megfelel a szemednek. Természetesen szemorvossal vagy optometristával egyeztess előtte. Nem olyan könnyű a kontaktlencse-használat, mint amilyennek elsőre tűnik. Én is viselek lencsét, és amikor elhatároztam, hogy kontaktlencsés leszek, nem gondoltam, hogy elsőre olyan nehéz behelyezni. Én konkrétan 40 percig szenvedtem az első lencsével (a másodikkal már csak negyed órát). Szóval menj el egy optikába, ott majd betanítják a használatát.
2015. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!