Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kihullott a szempillám. Nem...

Kihullott a szempillám. Nem használok semmilyen kozmetikumot. Mitől lehet? 22/L

Figyelt kérdés

Jobb oldalról úgy fél éve kihullott az összes szempillám, azóta nem nőtt vissza teljesen. Mindig, amikor kinő egy picit, elkezd viszketni, és amikor megvakarom/megdörzsölöm, ott marad az ujjamon. Tegnap ugyanez történt a bal oldalon is. Elkezdett viszketni, megdörzsöltem, és az összes kihullott.

Nem használok szempillaspirált, sem más kozmetikumot, teljesen természetes vagyok.


22/L



2015. máj. 5. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet, lehet pajzsmirigy gond is. Persze nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolnod, lehet, hogy csak cserélödik mint a haj, csak ezt most valamiért észrevetted. Dm-ben lehet kapni kovaföld kapszulát, az elvileg jó rá, de azért olvass utána :-)
2015. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra, elküldenek gócvizsgálatra, ki kell deríteni, hogy mi okozza.
2015. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább valami fertőzés miatt lehet - a féloldalasság miatt erre tippelek. De lehet bármi más is.

Az egészen biztos, hogy nem normális dolog. Fél év alatt egyszer sem merült fel benned, hogy orvoshoz menj ezzel? Kicsit jobban figyelhetnél magadra.

2015. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam háziorvosnál, semmi újat nem tudtam meg. Kaptam beutalót vérvételre 12-re, amint tudok valamit, írok.

Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!