Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha egy optikába egy napszemüve...

Ha egy optikába egy napszemüveget arra tudnak dioptriát csinálni?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egy kínai piacos gagyiról lenne szó, hanem egy elég komoly minőségű napszemüvegről. Meg tudják ezt csinálni nekem?
2015. febr. 9. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Mondd csak, hányas voltál fogalmazásból?

Napszemüveg keretébe akarsz dioptriás lencsét? Meg tudják csinálni.

2015. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De kikötik, hogy hozott keretért nem vállalnak felelősséget.

Napszemüveg lencséjét nem lehet átalakítani dioptriássá. Fordítva lehet, az üveget sötétíteni.

2015. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szemüvegre van ilyen mágneses sötétítő,igy oldják meg
2015. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos nem oldható meg amire én gondolok. Nekem van egy elég komoly drága napszemüvegem, amit már éve óta nem használok nyáron, mert nagyon rosszul látok messzire, szóval a rendes szemüvegem van fent. Erre szerettem volna megoldást találni, de akkor nyilván a kontaktlencse a legegyszerűbb.
2015. febr. 9. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz a szemedre!Valóban, a dioptriásra lehet felcsatolható UV szűrős megoldást vásárolni, így látsz is, és véded is a szemed.
2015. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem viszont pont az lett volna a lényeg, hogy azt a napszemüveget használhassam, mert amúgy nagyon szeretem. De akkor marad a kontaktlencse napszemüveg kombináció.
2015. febr. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!