Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma 1 órán keresztül nem...

Ma 1 órán keresztül nem láttam a fél szememre mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Totál sötét volt az egyik szemed? Ez esetben azonnal orvos!

Ha csak vibrált, furcsa volt a látásod, akkor okozhatja kialakuló migrén is. Ma erős kettős fronthatás volt.

2010. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak vibrált de nagyon rossz volt és pont matek órán kezdett el.
2010. febr. 10. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodj meg. A fronthatás volt az oka, nekem is van ilyen nagyon ritkán. Ez a migrén egy tünete, sok esetben szerencsére nem jár fejfájással. Ha mégis, akkor valami erősebb fájdalomcsillapító (algopyrin, cataflam) és koffein (pl. kávé, energiaital) kombinációja nagyon tuti megoldás! Ha teheted, feküdj le pihenni.
2010. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de az algopyrinre és a kataflanra allergiás vagyok.
2010. febr. 10. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor a dokit kérdezd, hogy mit javasol. Az ibuprofen tartalmúakat is megpróbálhatod, viszonylag erősek (algoflex, advil, nurofen). Az aspirin, panadol elég gyengusok..
2010. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem fáradt voltál! ha még egyszer előfordulna ilyen, akk menj orvoshoz, az a biztos!
2010. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Migrén tünetei, wikipédia:

"Az aurás tünetek nem mindig lépnek fel, de olyan eset is van amikor csak az aurás tünetek jelentkeznek. Az aurás tünetek a következők: szédülés, beszédzavar, zsibbadás, látászavar ritkán átmeneti vakság. Az aurás tünetek akár több napig is tarthatnak vagy a rohamok előtt vagy után."

2010. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Apunak is így kezdődött. Ő nem ment rögtön orvoshoz, hanem megvárta, amíg ez megismétlődött 3-4-szer- Aztán kiderült, hogy érszűkület van a szemében és ha rögtön dokihoz ment volna, nem lett volna végleges. Úgyhogy spuri a dokihoz!
2010. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálam klasszikus migrént állapítottak meg a dokik. Tüneteim: látászavar, beszédnehézség, zsibbadás (általában nyelvem, ajkam, arcom és kezem de csak az egyik oldalon) és néha társul hozzá iszonyatos fejfájás is, amire nem hat semilyen gyógyszer. Azt mondták majd kinövöm. Eddig még nem nőttem, most 21 vagyok. Szerencsére csak ritkán jelentkeznek a tünetek, kb félévente, évente egyszer. Ajánlatos ilyenkor lepihenni és enni.
2010. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem a szemeim körül be vilt dagadva azon a napon. az is annak a tünete?
2010. febr. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!