Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ezért kaptam szemüveget? 13/L

Ezért kaptam szemüveget? 13/L

Figyelt kérdés
a szemüvegem 1,5-ös, plusszos. de ha erőltetem a szemem, akkor jol látok. de abba nagyon elfárad a szemem. azért kaptam a szemüveget, hogy ne keljen a szememet erőltetni?

2015. jan. 24. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ezerrt. Meg hát az orvos igy látta jonak.
2015. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerinted tud romlani a szemem? Mert mondta az orvos, hogy fél év múlva menjek vissza dokihoz, mert lehet kapok egy erősebb szemcsit. Sajnos elég valószínű, mert most is összefolyik a sok dolog, ami közel van. Ami meg távol, az pedig homályos, de nem vészesen, a részletek nem élesek, meg a tárgyak körvonalai. Amugy már egy éve nem voltam dokinál. Lehet, hogy annál erősebb azemcsi kell? Irjatok privit, ha lehet!
2015. jan. 24. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
tud romlani a szemed, a szemüveget mindig hordjad ha van rá lehetőséged.
2015. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam. Reggel, mikor felkelek, rögtön felveszem, És le se veszem, míg el nem megyek aludni
2015. jan. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!