Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Közvetlenül a bal szemem...

Közvetlenül a bal szemem alatt nőtt egy pici, fehér kis dudor (talán árpának hívják? ) hónapokkal ezelőtt. Hol tudnám leszedetni?

Figyelt kérdés
Szóval, a bőrömön van, de nagyon közel a szememhez, miniméterekre tőle. Ki szedné le? Szemész vagy bőrgyógyász?
2008. aug. 20. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb menj bőrgyógyászatra ott beazonosítják és ha nem vállalja elküld a szemészetre.
2008. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézesd meg egy kozmetikussal. Lehetséges, hogy milium (gríz) és akkor kozmetikus is el tudja távolítani.

A milium egy kis fehér dudorszerű, úgy néz ki mint egy grízszem. Valójában egy kis faggyúdugasz, ami nem tud kiürülni, ezért ki szokták szúrni (nyugi nem fájdalmas). Nekem pont a belső szemzugomban volt egy ilyen.

2008. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A második valaszolónak: lehet, hogy igazad van, és valóban gríz! Tényleg nagyon parányi, és semmiféle panaszt nem okoz, egyszerűen csak esztétikailag zavaró...

2008. aug. 21. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4-5 ilyen kis bigyó volt a szemem alatt, kozmetikussal szúrattam ki. Először saját magam akartam de elképzeltem ahogyan elcsúszok és beleáll a tű a szemembe. :D Ez kb. 10 éve volt, azóta nem jött elő újra, és ha nem olvasom a kérdésed, eszembe sem jutott volna.
2008. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!