Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen árban vannak a nullás...

Milyen árban vannak a nullás szemüvegek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 14:48
 1/10 anonim válasza:
nem is tudtam, hogy van "nullás(?)" szemüveg. Amúgy függa tól, hogy hol veszed. Egy optikai boltban egy szemüvegért simán elkérnek 30ezer forintot, míg pl. egy drogériában még 3ezret sem...
2010. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem azt a "nullást", hogy 0,0 D-s. Azt hittem mindenki így hívja :-).
2010. jan. 31. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:

14:57-es! Gondolom az a sima üveg. :)

Egyébként konkrét árat nem tudok mondani, ez mindenhol változó.

A dioptriás üveg/ műanyag elég drága, viszont egy rendes üveg nem hiszem, hogy nagyon sok lenne.

2010. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként néztem már drogériákban is, de ott eddig csak 0,5 D-seket találtam, vagy nagyobbat.
2010. jan. 31. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Senkinek sincsen nullás szeme, szóval szemüveg lencsével nem kéne kísérletezni, mert tönkreteheti a látásodat.

Inkább sima üveget vegyél (nem ugyanaz!). Azt csináltatni kell.

2010. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy ha már 1-2 órán keresztül nézem a monitort, akkor elkezd homályosodni minden betű, kép és a kontraszt sem az igazi. Erre milyen szemüveg kéne? Lehet, hogy mégis csak 0,5-ös?
2010. jan. 31. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, ezzel szemészhez kell menni.

Magadat ne kezd ilyen módon gyógyítgatni, kezelgetni, mert 2-3 éven belül úgy tönkremegy a szemed, hogy majd állandóra is hordhatod az sztk-s szemüveget.

2010. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Most akarok énis nullás szemüveget venni..Keresgéltem is,de sehol se találtam.Szóval valószínű,hogy azt úgy kell csináltatni.

Drogériában láttam egy keretet ami tök tetszik,az ára sem vészes kb. 2000 ft. Anyum bement megkérdezni egy szemüveg üzletbe,hogy mennyiért cserélik ki a lencsét..és hát inkább annak van húzósabb ára.. 16000ft.Csak,hogy kicseréljék(persze üveggel együtt annyi)

Neked viszont énis azt javaslom,hogy keress fel egy szemészt.A nullás szemüvegtől meg nem lenne jobb,mer szerintem az inkább csak "divat szemüveg".

20/L

2010. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
számítógépes szemüveg kell. az nullás, csakszínezett kicsit általába. az kíméli a szemet
2010. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Optika --> látásvizsgálat.

Vagy pihenni kéne sok gépezés közben, vagy gyenge dioptria is elfér...

2010. okt. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!