Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi bajom? (Bőv. Lent)

Mi bajom? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Bizonyos időközönként (1-2 hónap vagy hét) előjön egy furcsa dolog. Elkezd valami lebegni a szemem előtt, mintha kiterjedne a vakfolt, s ezért nem látok tőle semmit. Egyre jobban nő, majd összeszűkül és eltűnik, ez kb. 15-40 perc. Utána elkezd fájni a fejem és hányingerem van. Ez már úgy 4-5x fordult velem elő, és nem tudom mit csináljak. Szemüveges vagyok már kb. másfél éve, de nem nagyon voltak ilyen problémáim, a szemüveget gyorsan megszoktam.


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. jan. 22. 13:26
 1/5 anonim válasza:
HÁT DOKI LESZ EBBŐL... CT NEM ÁRTANA, CSAK AZ A GOND HOGY ARRA SOKAT KELL VÁRNI KOLLÉGÁM BARÁTNŐJÉNEK A FEJE FÁJT DE AZTMONDJA ISZONYATOS VOLT ÉS SEMILYEN GYÓGYSZER NEM HASZNÁLT.DOKI BEKÜLTE LABORBA, AZ NEM TALÁLT SEMMIT AZTÁN KAPTAK IDŐPONTOT CTRE ,ÉS MONDTÁK NEKIK HOGY JÖJJENEK VISSZA FEBRUÁR ELEJÉN,EZ VOLT DEC KÖZEPÉN, AZTÁN KOLLÉGÁM KICSAPTA A BALHÉT ÉS MÉG AZNAP MEGLETT A CT KB 10 PERC ALATT. NA MINDEGY SZERINTEM EZ AMI TUD MUTATNI IS VALAMIT.. MENJ EL MINDENKÉPP NEHOGY AGYVÉZÉST KAPJ A VÉGÉN!
2010. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ekkora a baj, a fejem nem fáj drasztikusan, csak eléggé zavaró. Am utóbbi napokban rájöttem, hogy ha valami cukrosat eszek/iszok, akkor gyorsabban elmúlik. Ez lehet cukorbetegség is nem?
2010. jan. 22. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez eléggé jellemzö a migrénre (nem a viccekbeli kényeskedésre!!), menj el a háziorvoshoz, erre vannak jól bevált gyógyszerek, de nem mindegyik megfelelö mindenkinek, ezért csak orvossal célszerü kiiratni.
2010. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
megfogsz két tücsköt mikor a szezonjuk van(nyáron) belerakod egy gyufásdobozba,addig hallgatod amíg meg nem unod,hogy magányosan ciripel!Akkor kiengeded és elkezded követni ha visszamegy a lukjába nyert ügyed van ha megeszi a macska már necces akkor hívd a Józsi barát műsorát majd kibeszélitek
2010. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egészségedre! Tapasztalj te is hasonlókat!
2010. jan. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!