Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt olyan aki csak az...

Van itt olyan aki csak az egyik szemére lát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
csukd be a masikat, es akkor az egyikre fogsz latni!
2010. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátom csak az egyik szemével lát. A másikkal semmit se. (mérnök). Miért a kérdés?
2010. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az élesség számít, akkor én csak az egyik szememmel látok élesen, a másikkal csak színes foltokat, külső térlátásom nulla, belső térlátásom fejlettebb helyette az átlagnál. A hibát a bal szemem renyhe szemizma okozza, nem engedi fókuszálni a szemet. Ezt a születésemkor szereztem. Ezzel vagyok amúgy 13 éve grafikus. :)
2010. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az elsőnek!! miért jó neked hogy gúnyolódsz? én 8-éve egy autóbalesetben veszítettem el a látásom a jobb szememre! nem a szemem hanem a fejemet ütöttem meg úgy hogy nem látok rá azóta sem (semmit).az az érdekes hogy esztétikailag rajtam nem látni,sőt a pupillám is reagál de a másik szememtől.a látóideg sérült.azóta is dolgozom, autót vezetek stb.
2010. jan. 19. 10:02
 5/7 A kérdező kommentje:
a 2-nak. a kérdés csak annyi hogy hogyan élitek meg mindennapjaitokat,zavaró e nagyon,volt már belőle problémád?
2010. jan. 19. 10:06
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj az elsőt elolvastam:azt értettem hogy csukd be a másokat és egyikre sem fogsz látni!
2010. jan. 19. 10:09
 7/7 NATASA MIHÁJLOVICS válasza:
az elsőnek! Bunkó állat vagy!
2016. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!