Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveglencse vékonyítása...

Szemüveglencse vékonyítása eltérő a különböző optikai boltokban, vagy ahol nagyon olcsó ott valószínűleg nem fognak annyit vékonyítani, mint máshol?

Figyelt kérdés
Pár ezer forintért csináltattam - 5.5 dioptriás vékonyított lencséket és nem tűnik annyira vékonynak, mint szerettem volna, ha drágább helyre megyek ott vékonyabbra csinálják?
2014. szept. 10. 03:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Van1.5 1.53 1.6 1.67 törésmutató,ettől függ mennyire vékony.Az 1.53 nem vékonyabb inkább könnyebb,az 1.6 az kb 10% vékonyabb mint egy alap lencse.Nézd meg a papírodon mit kaptál és leírom milyen a lencséd.Többféle ár van,de nem ettől függ a vékonysága.Olcsóbb is van,kínai lencse is létezik meg van a minőségi.Ird le és megmondom.
2014. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a lencse típusát, de biztos a létező legolcsóbb típus és vékonyítási módszer volt, mert pár ezer volt összesen a lencse
2014. szept. 20. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!