Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg vagy nem szemüveg?

Szemüveg vagy nem szemüveg?

Figyelt kérdés
Rosszul látok messzire, 0,5ös és 0,75ös szemüvegem van. Nem sűrűn szoktam hordani, csak feliratos filmeknél moziban vagy színházban. Volt olyan ismerősöm, aki miután el kezdett szemüveget hordani nagyon gyorsan el kezdett romolni a szeme.. Kicsit idegesít hogy egy tömegben nem ismerem fel az embereket, de amugy nem annyira zavaró.Mi a megoldás? Kezdjem el hordani vagy ne hordjam mert lehet hogy úgy rosszabb?
2010. jan. 18. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Rajtad még lehet, hogy segít a szemtorna.
2010. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha elmész egy iriszdiagnosztikushoz az mutatni tud neked.... hogyan tudod tökéletessé tenni a látásodat...idővel
2010. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nincs rajtad a szemüveg,akkor még gyorsabban romolhat a szemed.én is amikor megkaptam,nem sokat hordtam és rosszabb is lett a szemem.
2010. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!