Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemíriszdiagnosztika mennyire...

Szemíriszdiagnosztika mennyire ad megbízható eredményt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire megbizhato (hahahaha).

Anno Kispesten voltam 1x, ahol kb 40 percen keresztul faggattak az egeszsegugyi elo-eletemrol, kezdve a gyermekkori baranyhimlo stb-tol az elozo napi tusszentesemig, a szuleim egeszsegugyi eloeleterol, a nagyszuleim egeszsegugyi eloeleterol, a kutya, macska, valamint az allatkerti vizilovak egeszsegerol, majd szobakerultek az unokatestverek es betegsegeik. Ezutan be kellett szamolnom arrol, hogy hol lakom, a Bp-valaszra reszleteznem kellett, melyik keruletben, azon belul hol, milyen hazban, hanyadik emeleten. Ezutan mar csak arrol kellett beszamolnom, hogy milyen a napirendem, a munkam, es az etrendem. TELJES reszletesseggel, pl. a munkahelyemen kell-e emelnem 5 kg-nal nehezebbet, es gepelek-e 2 oranal tovabb egyhuzamban, es hogy reggel 6 elott, 6-kor, vagy 7-kor kelek-e fel, vagy ennel kesobb. Lehet, hogy a bugyim szinet nem kerdeztek meg, mar nem emlekszem pontosan, de a fingom szinere biztos kitertek, mert teljesen kiakadtam a kerdeseken. Amikor szova tettem a kerdeseket, akkor "mar be is fejeztuk"-felkialtassal kitereltek a varoszobaba es kb 15 perc varakozas utan egy ukran no "megvizsgalta" az iriszemet. Majd kozolte, hogy varosban elni nem egeszseges, hogy 50 fele LEHET, hogy MAJD magas lesz a vernyomasom, es hogy menjek el a szemeszetre, mert rovidlato vagyok (ez szerepelt a kerdesekben is, szemuveges vagyok, amit a "vizsgalathoz" le kellett vennem) Meg a fejemhez vagta, hogy aki meghizik, az konnyen cukorbeteg lehet, valamint, hogy vegyek reszt a tudoszuresen es legalabb ketevente a nogyogyaszati rakszuresen. (43 kg voltam, a 150 centimhez es a 35 evemhez) Az egesz kb 60 percig tartott, ebbol 40-et kerdezoskodtek, 15 percet vartam, es 5 perc alatt kaptam a "fantasztikus" diagnosztikat es a tanacsokat.

Dontsd el, neked megeri-e fizetni ilyesmiert.

2010. jan. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huha, köszönöm a választ. én is azt olvastam, h baromság (wikipedian)
2010. jan. 23. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lenne korrekt, ha olyan helyek lennének ahol szerződésben vállalják, hogy megszüntetik a panaszaidat. Gyerekként voltam egy ilyenen, semmi papirt nem kaptam, oroszul mormogott valaki mert attól marha tudományos lesz az egész. Majd jártam akkupunktúrára, de a problémám nem szűnt meg.
2010. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és az ormosban voltam.
2010. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!