Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencsém kiszáradt....

A kontaktlencsém kiszáradt. Be merjem rakni vagy ne?

Figyelt kérdés
Este mikor kivettem az egyik lencsémet, valahogy nem a tokba került bele, hanem rátapadt a törölközőre amibe a kezemet szoktam törölni. :) Csak reggel vettem észre, hogy nincs a helyén, és akkor találtam meg. Egész éjjel ott volt, és most teljesen kiszáradt és eldeformálódott. Most áztatom a folyadékban és már sokkal jobban nézni, de be merjem rakni vagy inkább ne? :)
2010. jan. 16. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
* sokkal jobban néz ki. :)
2010. jan. 16. 10:09
 2/7 anonim ***** válasza:
NE!!! Gondolom meg is keményedett... ki tudja hányféle baktérium és gombaspóra telepedett meg rajta mindeközben. Mondjuk azok a tárolófolyadékban is remekül tenyésznek. Ám az eldeformáltság miatt lehet, hogy nehezebb lenne levenni, vagy ilyenek... én azt mondom, ne játssz a látásoddal.
2010. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem hozzászólónak.
2010. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké. :D én is így gondoltam. :)
2010. jan. 16. 10:25
 5/7 A kérdező kommentje:

de most már teljesen olyan mint új korában. :/ és még csak egy hete van meg. :/

valakinek nincs tapasztalata? :D

vagy ne rakjam be mert megvakulok? :D

2010. jan. 16. 13:14
 6/7 A kérdező kommentje:
*:D nélül az utolsó kérdés. :)
2010. jan. 16. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem mindegy, hogy havi lencse, vagy éves? Ha havi akkor inkább bonts egy másikat és arra vigyázz. Ha éves... akkor próbáld fel, és ha nem érzed, hogy nagyon más lenne, akkor nem vakulsz meg tőle. :)
2010. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!