Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét: Volt/Lesz...

Lézeres szemműtét: Volt/Lesz valakinek? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem:

1, Hol csinálták/fogják csinálni neked?

2, Mennyibe került/kerül?

3, Milyen vizsgálatok voltak/lesznek?

4, Milyen lett a végeredmény?

5, Raknál nekem képet a szemedről?

6, Milyen gyors volt a "gyógyulás"? Mennyi idő után nem kellett szemüveget használnod?

7, Milyen a műtét? Részletesen érdekel:)

8, Van-e látható különbség a szemeden műtét után?

9, Van itt olyan, akinek elszúrták?

10, Mennyire volt rossz a szemed? Milyen rossz a szemed?


Próbáltam a kérdéseket úgy megfogalmazni, hogy olyanok véleményét is kikérjem, akik most készülnek a "műtétre":) Előre is köszönöm a válaszokat! Remélem mindenki csupa pozitív dolgot ír:)


2010. jan. 14. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elméletileg fogok menni -3,5-ös, és a sasszemhez megyünk. Ha felmész az oldalára ott találsz árakat... Ők elméletileg életreszóló garanciát ígérnek.
2010. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
édesanyámnak volt lézeres műtétje, igaz, neki nem most, hanem kb 5 éve. most ugyanolyan rossz a szeme, szemüveget kellett vennie. Pesten csinálta egyébként egy nevesebb helyen. Pontosabb adatokat sajnos nem tudok. Egyébként ha mő vagy és szülés előtt állsz még, akkor nem javasolják, mivel nem tudják még, hogy szüléskor, ill. utána mik történhetnek.
2010. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!