Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szeretnék szemüveges lenni....

Szeretnék szemüveges lenni. Hogyan ronthatnám el a szememet?

Figyelt kérdés
Mindig is tetszettek a szemüvegek,szemüvegesek,és nagyon szeretnék szemüveges lenni,de a szemem tökéletes.Nem olyant szeretnék ami dioptria nélküli,hanem ami dioptriás..Testvérem szemüvegét szoktam hordani,de ettől még tökéletes továbbra is a szemem.Van valakinek valami ötlete?

2014. aug. 1. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus kikezel...komolyan ilyen idiótákkal van tele a világ??? tudod egyesek mit nem adnának, ha látásjavító eszköz nélkül vagy bárhogy de látnának???
2014. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__55327..


Ez is te voltál? Vagy van más is ilyen lökött? :))

2014. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha szemüveget akarsz, akkor csináltass egy nulldioptriásat.
2014. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nulldioptriás... Nem látszik rajta, de a szemed hatalmas kincs, ne rontsd el kérlek
2014. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Szia Kérdező!

Pontosan így voltam/vagyok én is.Mindig is a szemüveges szerettem volna lenni,a szemüveges férfiakhoz vonzódtam,minden párom szemüveges volt eddig,ahogy jelenlegi is.Az én szemem is tökéletes,én úgy oldottam meg,hogy vettem plussz dioptriás kontaktlencsét,és csináltattam mínusz dioptriás szemüveget,ugyanilyen erősséggel :) Egyébként 2,5-es mindkettő. Ha kedvem úgy tartja szemüveges vagyok,másnap pedig nem :) De általában hordom,mert talán 10 éven át is erre vágytam,így most élvezem a helyzetet.Nekünk azért jobb mert végülis nem kötelező viselnünk kukkert,ha úgy akarom újra tökéletessé tudom tenni a látásomat ha kiveszem a kontakt.-ot :) Ezt javasolnám Neked is.Azért én heti 2-3 nap pihentetem a szemem a kontakt miatt. Aki meg pszihológushoz küld neki üzenem,hogy menjen Ő,ez szerintem nem emberölés,nem ártok vele senkinek(esetleg magamnak)de ahhoz meg senkinek semmi köze.Ez csak egy hóbort szerintem,mint aki makattezik,bélyeget gyűjt stb.

Szóval csak bátran vágjál bele,szemedet ne rontsd el azért,én 2 éve hordok így szemüveget,és a szemem semmit sem romlott.

2014. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint nem csak a kérdező sík hülye...
2014. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!