Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencset szeretnék....

Kontaktlencset szeretnék. Hogyan? Ezt igy lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve van szemüvegem,de nem hordom csak mikor a suliban nem latom a tàblàt. Kontaktlencset szeretnék, de nem tudom hogy mennyibe kerul,hogyan kell hasznàlni, es hogy egyàltalàn lehet e ugy kontaktlencsere vàltani hogy nem hordtam rendszeresen a szemüveget.
2014. máj. 30. 22:58
 1/3 anonim válasza:
Nem olcsó az tény, de sokkal praktikusabb + komfort stb. A menete tőled is függ, nagyrészt. A használatát nehéz lenne elmondani ezt mind megfogod tudni a betanítás során. Lehet, de ha nem volt akkora szükséged a mindennapjaidhoz akkor szerintem felesleges. (értem itt, hogy nem gátolt egy két dologban a viszonylag rossz szemed, de lehet szó itt sportról is ahol a szemüveg nem igazán használható). Az árról annyit, hogy kell tisztítót folyadék meg ugye a lencse ami olyan 7-8 ezer forintban mozog. A folyadék ha jól emlékszem olyan 4-5 ezer, de az függ a kiszerelésből. Nagyából ennyi.
2014. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es ha a folyadékot es a lencseket megveszem akkor azt meddig tudom hasznalni?
2014. máj. 31. 23:00
 3/3 anonim válasza:
Lencséből több fajta van. Van 1 hónapos, napi amit 1 alkalom után dobni kell stb.. Nekem mindig hónapos volt. Az abból áll, hogy 1 hónapig nonstop tudod használni természetesen úgy hogy estére be teszed a tisztító folyadékba. A folyadékot én mindig 2-3 hónapig használtam míg el nem fogyott.. A tárolót nem feltétlen kell hónaponta cserélni elég 2 havonta mondjuk függ attól, hogy mennyire vigyázol rá. Tisztítani meg Soha ne tisztítsd sima csapvízzel! Mindig a folyadékkal tisztítsd meg a lencsét, és a tartót is.
2014. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!