Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek mitől lehet? Néha...

Szerintetek mitől lehet? Néha csak úgy elkezdenek könnyezni a szemeim. Most is itthon vagyok és olvasok, ekkor elkezd könnyezni a szemem mint ha sírnék. Már sokszor előfordult ez velem. Szerintetek mitől van ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat erőlteted, próbálj szemcseppet vagy műkönnyet. Akkor könnyezik spontán a szem, ha száraz - ez így ellentmondásos, de a kevés és nem megfelelő összetételű könny teszi, hogy könnyebben irritálódik a szem, és fokozott könnytermelésbe kezd.
2014. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem akkor szokott könnyezni ha fáradt vagyok vagy kimerült próbálj meg eleget pihenni
2014. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A könnyezés valójában szemszárazságot jelez. Ha ilyen tevékenységet folytatsz( olvasás, PC, TV nézés), akkor nem árt időnként megmosni az arcod, szemet. Ha már ez kevés, akkor használj szemcseppet. ( ezt jó ha szemész ajánja, annyi féle van, és nem is olcsó)
2014. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!