Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki kötőhártya gyulladasra...

Valaki kötőhártya gyulladasra ajánlana szemcseppet?

Figyelt kérdés

Igen tudom azt hogy a látáaunkkal nem érdemes játszani, de viszont most abban kerném a segítségeteket hogy ha tud kötőhártya gyulladásra szemcseppet az irja meg hogy melyik hasznal

mert a kiskutyamat elvittem az állatorvoahoz ugyanis elég ronda volt az egyik szeme, ott azt mondtak rá hogy be van gyulladva viszpnt nem3 ad szemcseppet mert az àllatgyógyászati termekek 3x annyiba kerulnek es hogy teljesen megfelel egy olyan szemsepp is amelyet nem kimondottan allatgyogyaszatban hasznalnak



#Kötőhàrtyagyulladás
2014. ápr. 25. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak szemorvos által felírt csepp jó kötőhártya gyulladásra.
2014. ápr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tobrex vagy Brulamycin szemcseppet adnak az állatorvosok is általában,de ők csak teljes áron írhatják fel. Recept nélkül antibiotikus szemcseppet(ami erre való) nem lehet kapni,de sokan meg tudják tenni,hogy felíratják a háziorvossal,mert olyan az orvos. Körzeti nővér vagyok és nálunk pl. megtesszük. Próbáld meg te is!
2014. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom nallunk is rendes a haziprvos akkor biztos fog irni nekem :)
2014. ápr. 28. 06:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!