Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől könnyezik a szemem?

Mitől könnyezik a szemem?

Figyelt kérdés

Nem voltam szomorú semmièrt, nem sírtam ráadásul nem is volt a közelben olyan, ami irritálta volna a szemem ( hagyma ilyesmi) nem is ment bele semmi egyszerűen sètáltam az utcán és egy vízcsepp folyt le az arcomon. Először azt hittem esik de aztán észrevettem, hogy a könnycsatornámból jött mintha enyhèn bekönnyeztem volna de nem tudtam mitől. Megtöröltem, de nem foglalkoztam vele. De itthon

tèvèzès közben mèg egyszer előfordult ugyanannál a szememnèl. Előtte

arra gyanakodtam kicsit kifujta a szèl, de miutána lakásban is

bekönnyezett egyszer ezt elvetettem mert ott nem lehet. Nem fáj, nem szúr, csak hirtelen elkezd könnyezni és, nem èrtem, mitől lehet?



2014. ápr. 15. 15:50
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Velem is ugyanez van,én sem tudom,hogy mitől van...

Elég gyakran megtörténik velem is,mondjuk egyszer rajzoltam és akkor is egyszer csak elkezdett folyni a könny a szememből.

Először én is csak arra fogtam rá,hogy biztos csak kifújta a szél,de aztán egyre többször előfordult és már nem tudom,hogy mitől van...

2014. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!