Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napi 10-15 perc szemtornával...

Napi 10-15 perc szemtornával 2,75-ös és 3-as szemről mennyi idő alatt és mennyit javulhat a szem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
A szemtornával nem lehet a szemet javitani, ez csak mese - viszont kevésbé fárad el, ha csinálod. Ártani nem fog, de a látásodat nem javitja.
2009. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az előzőnek nincs igaza.Nekem is hasonló a szemem, mint a kérdezőé, és én is szemtornázok és bízok benne, hogy javulni fog a látásom.Csak aza baj, hogy lusta vagyok minden nap csinálni.
2009. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem a szemtorna nem igazán segített.. Most kontaktlencsém van. A szemüveg után hatalmas szabadságot ad, persze ennek is vannak hátrányai.

Ha esetleg kicsit tehetősebb vagy és elmúltál már 20-21 éves és nem romlik a látásod tovább, tehát már jó ideje "beállt" egy-egy bizonyos dioptriára akkor megoldás lehet esetleg a lézeres szemműtét.

2009. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátomnak már csak 0.5-ös (2.5-ről indult), de meg nem tudom mondani mióta csinálja a szemtornát. De hogy használ az biztos. Naponta többször csináld. Amikor időd van rá mindig.
2009. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Előzőnek írom, hogy ha esetleg megtudnád kérdezni a barátodat, hogy mennyi ideje csinája, angyon megköszönném:)És nagyonnagyon köszönöm a válaszodat is, mert ezzel csak lelket adsz, hogy van esély rá, hogy javuljona látásom:)És szerintem ezzel a kérdező is ígyvan:)

2009. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Hol tudok utánna nézni, hogy mi is ez a szemtorna? Még nem hallottam, de ha segit, akkor én is kipróbálnám szivesen.
2009. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)azt énis szeretném tudni,hogy a barátodnak mennyi idő alatt javult.amúgy,beírod googleba h szemtorna,kiad egy csomó mindent.
2009. dec. 14. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!