Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Minden új csomag kontaktlencse...

Minden új csomag kontaktlencse vétel előtt fel kell íratni szemésszel?

Figyelt kérdés

az érdekelne, hogy minden egyes doboz kontaktlencse vásárlása előtt szemészhez kell mennem, vagy ha tudom, hogy -1,75-ös a szemem (már évek óta) akkor nem kell minden egyes 6 havi adagot felíratni? (azért 6 havi, mert csak a jobb szemem rossz a bal teljesen jó, így ugye nekem a 3 havi adag 6 hónapra jó).

Köszönöm



2014. márc. 2. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell feliratni. Szemészhez azért kell járni, hogy ellenőrizze nem romlott-e a szemed, illetve okoz-e elváltozást/károsodást a lencseviselés. Egyébként a lencsét bármilyen megbízható helyről megveheted, nagyon sokan (én is) a netről rendelik.
2014. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Netről olcsóbb rendelni, nem kell hozzá felíratni sem.
2014. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Látom neten meg kell adni a görbületet. Nekem a jelenlegi lencsém 8,7-es, de van olyan lencse amiből csak 8,8-as van pl. Gondolom akkor nekem azokból kellene választanom, amelyikből elérhető pont a 8,7-es, ugye?
2014. márc. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!