Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Suli időben sokszor véres a...

Suli időben sokszor véres a szemem (sok tanulás, olvasás) valamint száraz. Erre használjak Visine-t vagy csak elég lenne a műkönny?

Figyelt kérdés
Igazából többször érzem száraznak a szemem mint pirosnak látom.
2008. júl. 13. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vagyok a gyógyszerek híve. Van egy hatásos praktika, amikor bedagad a szemem, fáj, éget akkor mindig ezt használom. :)

Tegyél be két kiskanalat a hűtőbe vagy rögtön a mélyhűtőbe.

Miután kivetted a kiskanalak domborított oldalát helyezd a szemedre pár percre.

Remekül hűsít, gyógyít :) Semmiképp ne dörzsöld!

Miután kipróbáltad a kiskanalas trükköt, mosd meg jó hideg vízzel a szemed, de ne szapanossal! És ne is dörzsöld! Csak öblítsd jó hideggel annyira, hogy élvezd! :) Utána pedig dőlj le egy jó három órára aludni :) És most a nyári szünetben ne a gép előtt ülj, hanem mozdulj ki! Menj ki a szabadba, sétálj nagyokat. :)

2008. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Én is szoktam ezt érezni, és nekem a visine teljesen bevált.


De azt azért hozzátenném, hogy a Visine alapvetően nem más, mint műkönny, csak kicsit drágán. (Gyakorlatilag sima sós víz, de jó. Persze ebből következik, hogy jó a műkönny is.)

2008. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Mindkettő jó. Ugye tartod az óránkénti 10 perc szünetet is?
2008. júl. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) igyekszek sok pihenő időt beiktatni :D
2008. júl. 14. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
igazából a Visine semmit nem ér. szinte csak sima víz. ha egy rendes suzemészetre elmész, ott vannak jó szemcseppek.
2008. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!