Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsal vagyok. Melyik szememr...

Kancsal vagyok. Melyik szememről alkotott kép igaz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémám van, hogy kancsal vagyok, és nemtudom eldönteni, hogy melyik kép igaz, mert tükörben is néztem már a szemem, fényképeken is, és oszttársaim véleményét is kikértem már (a jobb szemem kancsal). A tükörben a jobb szemem minél hátrább megyek, annál jobban bekancsalít, a fényképen nem kancsalít egyik szemem sem, oszttársamék pedig aztmondják, hogy messziről a jobb szemem egy nagyonpicit jobbra néz, és a bal is (mintha jobbra néznék... bár lehet h úgyis volt:)), közelről meg a jobb szemem egy kicsit befelé kancsalít... nemtudom, melyik lehet az igaz...
2009. nov. 22. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hűű, na most jó kis találós kérdést tettél föl :D!keress olyan fényképeket, amiken nem kellett direkt a kamerába nézned, olyan "véletlen" képek, amiken te is rajta vagy.Hátha azon látszik, hogy milyen, mikor nem kell egy konkrét pontra nézned :)
2009. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amelyik pillanatnyilag az erősebb. A szemizmok korrekciós műtétjével is szokták orvosolni, érdemes utána járni.

Itt van egy cikk - [link]

2010. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: köszi, utánajártam ám már, csak elfelejtettem írni:S de amikor nemfigyelek konkrét pontra, akkor nemkancsalít be a szemem :)


#2: ja tudom, hogy az a domináns, amelyik erősebb, csak aztnemtudtam melyik kancsalíthat befele, de rájöttem, amikor koncentrálok a jobbikkal, akkor a tompa bekancsalít, de mikor nem, akkor nemkancsalít egyikse :)


és izé, látástréningezek és ajánlom mindenkinek ;) már csinálom egy ideje, és miután ráérez az ember, javulni fog a szeme, ezt komolyan saját tapasztalatból mondom! csak a tompa szememet tornáztatom, nem tökéletes még, de eszmmmmmméééééééletlen sokat javult!

2010. márc. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!