Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy vigyenek el optikába? SOS

Figyelt kérdés

Szerintem sokat ronlott a látásom, annyira, hogy már szerintem szemüveg kellene. Anyum mondta, hogy pénteken elmegy az optikába. Hogyan mondjam meg neki, hogy várjon meg engem is, és menjünk együtt?

Amikor két éve említettem, hogy jó lenne elmenni optikába/szemészetre, akkor azt mondta, hogy miért akarok szemüveget?. Ezt is azért mondtam neki, mert éreztem, hogy kezd romlani a szemem.


Hogyan mondjam meg, hogy én nekem is valószínű szemüveg kell, és vigyen magával?

Tudom, hogy a sarkamra kellene állnom, és megmondani, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.



2013. okt. 23. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Anya, nem látom rendesen a táblát, és érzem, hogy nap végére megfájdul a fejem az erőlködéstől, szerintem nem ártana megnézetni a szemem. Mi lenne, ha pénteken elmennék veled én is az optikába?


Nincsen ebben semmi különös vagy ciki, sajnos nem tehetsz róla, de muszáj lesz szólnod.

2013. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Az igaz, hogy nem,mindig látom jól a táblát. A fejfájást illetően: szinte mindig fáj a fejem, ezt szoktam is mondani anyumnak, de nem veszi a lapot, így muszáj lesz neki elmondanom, hogy pénteken vele akarok menni.

Mégegyszer köszönöm a választ!

Írjatok még nyugodtan, szívesen fogadok bármennyi választ!

2013. okt. 23. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!