Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lesz akkor hogy ha beszkenn...

Mi lesz akkor hogy ha beszkennelem a fejemet és közben kinyitom a szemem? Lesz vmi bajom?

Figyelt kérdés
Ezt tényleg komolyan kérdezem.:D Nemvicc.
2009. nov. 6. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nincs fényképezőgéped? :D

szeintem nem látszik majd semmi. vagy le tudod teljesen csukni közben ? :-S

2009. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha beszkeneled a fejed, akkor jol fogsz kinézni, kockafej lesz, bár, erre nincs még védöoltás, de lehet hamarosan kitalálják, vigyázz arra, hogy ha szkenelve leszel ott maradsz , senkinek nem tudsz veszolni, csak képernyön keresztül. Az meg gáz, amugy lehet unatkozol ??
2009. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: a képen nem látszik és a tetejét le tudod-e csukni...bocs, ez kimaradt
2009. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
82%
lol:D sztem a szemednek nem lesz baja, de a fejednek annál inkább ha rátudod csukni:D
2009. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy ha kinyitod baja lesz a szemednek mivelhogy irtó fényes én nem kockáztatnám meg
2009. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akk majd csukott szemmel;)
2009. nov. 6. 21:57
 7/11 A kérdező kommentje:
am van fényképezőgépem. meg annyira nem untkozok. csak jólesik:D
2009. nov. 6. 22:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy szkenner be tudná húzni a fejedet. 20 db A4-essel is már nehezen boldogul.
2009. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem csak a szemem meg a középső fejrészem látszik a többi kicsit homályos
2009. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már csináltam ezt,nem lett semmi baja a szememnek.Olyan volt mintha belenzétem volna a napba egy rövid időre,utána kicsit homályosan lettem aztán ennyi. A tetőt nem tudta mrácsukni,de így si tökéletes lett a kép :D

2010. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!