Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül egy színkorrekc...

Mennyibe kerül egy színkorrekciós szemüveg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
az mi? :D
2009. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Minek írsz, ha azt sem tudod, h mi?

Egyébként meg van Google és nézd meg!!!!

2009. nov. 5. 05:58
 3/13 anonim válasza:
4%
INGYEN VAN... húzd hátra a monitorod... és teljes erővel közeledj addig hozzá meg össze nem töröd... lesz ott szin is... és értelmetlenség is... WWW.GOOGLE.HU ha a másikat is így le tudod oltani köcsögember származék
2009. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aztaaaaahh de vicces voltál!Képzelem meddig törted az agyadat, amíg ezt ki nem találtad?!?! Wow! Lécc ne fárassz!

Lassan 2 hete írtam ki a kérdést, szal gondolhatnád, hogy már nem aktuális!

Egyébként meg már tájékozódtam a Google segítségével és ha ez megnyugtat igénybevettem az e-mail szolgáltatásomat is!

2009. nov. 17. 17:26
 5/13 anonim válasza:
20%
nem arra akartam felhívni a figyelmed... csak azért nem szép olyasmivel oltani valakit amivel ugyanúgy te is meg tudod a választ 5 perc alatt
2009. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Egy ilyen szemüveg 50-80 ezer Ft. A keret az 6-20 ezer, attól függ, milyen márka. A lencse az olyan 50.000 Ft, azért mert nem üvegből, hanem egy opál kristályból van.
2010. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi!

Már egyébként megvan. (a lencse az plán lencse és 45ezer volt, a keret meg 15ezer és így összesen 60ezer volt)

2010. jún. 19. 20:12
 8/13 anonim ***** válasza:
és segített a szemüveg?
2010. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ha felveszem, akkor használ és nagyon szépen látom a színeket vele, csak egy kicsit ciki alapjáraton a lencse színe, mert az ciklámen színű, így utcára nem szoktam használni. Egyébként akinek mutattam (ép színlátók) még ők is meglepődtek, hogy mennyire élesen látják a színeket, szóval nekik is felerősíti, nem csak a színtévesztőknek.
2010. nov. 20. 11:16
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Hali

Ezek szerint segített, azt viszont megkérdezhetném hogy színlátás teszten (amikor a sok kicsi pöttyökben számok, ill betűket kell kiolvasni) mennyivel lett jobb, a korrekciós szemüveg használata után? Ha a szemüveget leveszed utána is érzékelhető a változás, vagy csak a viselése során? Esetleg tudnál adni egy elérhetőséget? Volna néhány kérdésem, ezzel kapcsolatban. Remélem válaszolsz. Előre is köszi.

2011. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!