Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van az hogy az egyik...

Miért van az hogy az egyik szemem kicsit nagyobb és mintha kicsit bandzsa lennék?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem hogy szemüveges vagyok, de nem rémlik hogy régen nagyobb lett volna az egyik szemem.+Mostanában valami oknál fogva ez a szemem elkezdett lüktetni,vagyis valami ér vagy ideg,pontosan nem tudom.Van erre megoldás ,hogy lehetne megoldani hogy ugyanakkora legyen mind a két szemem?
2009. nov. 3. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel. Én is mostanság vettem észre, hogy eltérő méretű.Azóta figyelem tv-ben. Egy csomó embernek különböző. Én is szemüveges vagyok. Nem tudom, van-e összefüggés. Pont minap tettem fel hasonló kérdést. Szóval engem is érdekel a válasz... :)
2009. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért is nem fordulsz ilyen jellegű kérdéssel azonnal szakemberhez?

Ő talán tudna minden kérdésedre válaszolni, itt meg mindjárt jönnek a találgatások.

2009. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minden ember arcán van aszimmetria, én csak ennek tudnám be.

de :én is szemüveges vagyok és kancsal, a rossz szemem nekem is nagyobb, de ezt most csak zárójelben, nem hinném, hogy van összefüggés. de ha igen, az érdekes

2009. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez nem olyan ritka dolog.Nekem meg az egyik szemem feljebb van egy kicsit, mint a másik, főleg a bal:-)

De lehet, hogy azért el kellene menned egy szemészhez megnézetni, ha lüktet is.

2010. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!